{{ productAwardLocalized.Quote }}

Devote Advanced 1

17 999 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

OD FANATYCZEK BIKEPACKINGU I JAZDY PO SZUTRZE, PO ZWOLENNICZKI TREKKINGU - DEVOTE MA WSZYSTKO, ABY WZBUDZIĆ W WAS PRAGNIENIE KONTAKTU Z NATURĄ.

Główne korzyści

Lekkość

Rama i widelec z kompozytu klasy Advanced pozwolą ci z lekkością pokonywać podjazdy i szybko przyspieszać na utwardzonych lub szutrowych drogach.

Gotowy na przygody

Dzięki prześwitowi na opony 45c i uchwytom na bagażniki, akcesoria i trzy koszyki na bidon, rower ten spełni wymagania Twojej następnej epickiej wyprawy.

Smukła konstrukcja

Wewnętrzne prowadzenie linek, sztyca i kierownica D-Fuse pozwolą utrzymać rower w czystości, bez dużych nakładów na konserwację, zapewniając jednocześnie komfort tłumienia drgań.

Najważniejsze informacje

Devote Advanced with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Geometria Compact Road
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
OverDrive
PowerCore
Tubeless System
MegaDrive

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      150 cm4’11”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,442016,546518,350019,7
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°75,0°74,5°74,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)51520,352520,753521,155021,7
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71254,91556,11807,1
EKąt główki ramy (degrees)70,5°70,5°71,0°71,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502
GTrail (mm) (inch)75,9375,9372,52,872,52,8
HBaza kół (mm) (inch)101339,9102040,2102240,2103940,9
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1
KStack (mm) (inch)53020,95582258823,161224,1
LReach (mm) (inch)37814,937614,837214,638015
LReachToHandlebar (mm) (inch)42916,943717,244317,445217,8
MPrzekrok (mm) (inch)68326,97112874929,577930,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8172,56,8
QRozmiar kół 700c700c700c700c
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Dynamic Bronze
  • Rama
    Kompozyt Advanced, oś przelotowa 12x142mm, disc, max. szerokość opony 50mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive (1 1/8"" x 1 1/4""), oś przelotowa 12mm, disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact SL XR D-Fuse, 31.8mm
  • Chwyty
    Liv All Condition
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant Contact
  • Siodło
    Liv Approach
  • Pedały
    brak
  • Manetki
    SRAM Rival eTap AXS, 1x12
  • Przerzutka przednia
    brak
  • Przerzutka tylna
    SRAM Rival eTap AXS XPLR
  • Hamulce
    SRAM Rival eTap AXS hydrauliczne, tarcze Giant MPH [P]160mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    SRAM Rival eTap AXS hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM Rival, 12-s, 10-44
  • Łańcuch
    SRAM Rival D1
  • Mechanizm korbowy
    SRAM Rival D1 DUB, 40t
  • Srodek suportu
    SRAM DUB, press fit
  • Obręcze
    zestaw Giant P-X2 Disc
  • Piasty
    zestaw Giant P-X2 Disc
  • Szprychy
    zestaw Giant P-X2 Disc
  • Opony
    Maxxis Rambler, 700x45c, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja), prowadnica łańcucha Giant 1x
  • Waga orientacyjna
    9,3 kg (rozmiar S)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Zobacz także

Polecamy

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.