{{ productAwardLocalized.Quote }}

Ease-E+ 2 LDS

7 499 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
Zaangażuj się w codzienne przejażdżki dla sprawności i zabawy. Dzięki klasycznemu wyglądowi i nowoczesnym technologiom ten wygodny rower elektryczny umożliwia to wszystko.

Ten płynny i cichy rower elektryczny to dla Ciebie zaproszenie do jazdy. Niezależnie od tego, czy jeździsz po mieście, fitness, czy po prostu dla zabawy, Ease E + jest z Tobą przez cały czas. Silnik Giant SyncDrive F zapewnia płynną, cichą i naturalną jazdę. Lekka aluminiowa rama ma niską górną rurę, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Amortyzowany widelec i sztyca pomagają pokonać nierówne drogi, a zmiana biegów jest cicha i płynna.

Główne korzyści

Płynna kontrola

Technologia Giant SyncDrive F zapewnia odpowiednią ilość mocy do wygodnej jazdy. Akumulator EnergyPak 300 zapewnia długotrwałe wspomaganie.

Regulowane wspomaganie

Silnik SyncDrive F zapewnia współczynniki wsparcia do 300 procent, dzięki czemu możesz dostosować je do preferowanego stylu jazdy.

Łatwość wsiadania

Niska konstrukcja umożliwiająca łatwe wsiadanie i zsiadanie oraz wygodną, pewną jazdę.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 300 / SyncDrive Move

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 35 KM 21 miles
  • Dobre: 70 KM 43 miles
  • Idealne: 110 KM 68 miles

EnergyPak 400 / SyncDrive Move

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 45 KM 27 miles
  • Dobre: 80 KM 49 miles
  • Idealne: 120 KM 74 miles

EnergyPak 500 / SyncDrive Move

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 55 KM 34 miles
  • Dobre: 90 KM 55 miles
  • Idealne: 130 KM 80 miles
Specyfikacja
  • Silnik
    NOWY Giant SyncDrive Move 20 Nm, w przedniej piaście
  • Jednostka sterująca
    Giant RideControl ONE
  • Sterownik
    Giant PedalPlus 3 - sensor technology
  • Panel sterujący
    N/A
  • Akumulator
    Giant EnergyPak 300, 36V Lithium-Ion
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Metallic Navy
  • Rama
    Aluminium ALUXX
  • Widelec
    Sztywny, Aluminium ALUXX
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant City, gięta do tyłu 30°, alu.
  • Wspornik kierownicy
    Rozporowy, sztywny, 30°
  • Wspornik siodła
    Aluminiowy
  • Siodło
    SELLE ROYAL Nuvola, żelowe
  • Pedały
    Anypoślizgowe
  • Manetki
    Shimano Altus, 1x8s
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Altus RD-M310
  • Hamulce
    V-brake
  • Dzwignie hamulca
    TEKTRO, zintegrowany dzwonek
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano HG-20, 12-32T
  • Łańcuch
    KMC X.8
  • Mechanizm korbowy
    Giant 46T, alu.
  • Srodek suportu
    Giant PedlaPlus BB sensor
  • Obręcze
    Giant GX02 622x19, dwuścienne, alu.
  • Piasty
    [P] Giant SyncDrive Silent [T] aluminiowa
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Kenda K-west, 622x37mm
  • Dodatki
    Giant EnergyPak 4A, Nóżka
  • Oświetlenie
    -
  • Zabezpieczenie
    -
  • Bagażnik
    Zintegrowany, alu.
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)40015,745017,750019,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°72,5°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)58022,859023,259023,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31606,31807,1
EKąt główki ramy (degrees)70,0°70,0°70,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)823,2823,2823,2
HBaza kół (mm) (inch)110643,5111043,7112544,3
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47618,747618,747618,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)63725,163725,165625,8
LReach (mm) (inch)38515,238915,339715,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)67026,467026,467026,4
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Hybrid Cycling Technology (HCT)
RideControl ONE
SyncDrive Move
Technologia Aluxx
EnergyPak

Polecamy