NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Entour E+ 1 LDS

10 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Dojeżdżaj do pracy, jedź na zakupy lub wybierz dłuższą drogę dla czystej przyjemności. Długotrwała moc i technologia Smart Assist w modelu Entour E+ sprawiają, że trudno mu się oprzeć.

Główne korzyści

Inteligentna kontrola

Technologia Smart Assist zapewnia dokładnie taką moc, jaka jest niezbędna do komfortowej jazdy. Akumulator EnergyPak 500 zapewnia długotrwałe wspomaganie.

Regulowane wspomaganie

Regulowany silnik SyncDrive Core zapewnia współczynnik wspomagania do 300%. Ustawienia można dostosować do preferowanego stylu jazdy.

Łatwe sterowanie

Rama o niskim przekroku ułatwia wsiadanie i zsiadanie oraz zapewnia komfortową, pewną jazdę.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 400 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 55 KM 34 miles
  • Dobre: 105 KM 65 miles
  • Idealne: 150 KM 93 miles
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    RideControl Dash, kolorowy LCD
  • Panel sterujący
    RideControl Dash, kolorowy LCD
  • Akumulator
    EnergyPak 400Wh
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Metallic Black
  • Rama
    Aluminium ALUXX, niski przekrok
  • Widelec
    SR Suntour NEX, skok 50mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Aluminium, gięta 30°
  • Wspornik kierownicy
    Aluminiowy, regulowany kąt, 1¼"x 90mm
  • Wspornik siodła
    Amortyzowany 30,9x300mm
  • Siodło
    Selle Royal Essenza Plus
  • Pedały
    platformowe, antypoślizgowe
  • Manetki
    Shimano Nexus 7speed RevoShift
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    N/A
  • Hamulce
    Tektro HDM-M275, tarczowe hydrauliczne, 160mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HDM-M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    18T
  • Łańcuch
    KMC Z1e HX, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    Giant aluminium
  • Srodek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant Double Wall Aluminum 622x19
  • Piasty
    Shimano HB-TX505 [P] Shimano Nexus 7 Disc [T]
  • Szprychy
    Sapim Leader [P] Sapim Strong, 13-14G(2.3-2.0mm) cieniowane [T]
  • Opony
    CST Xpedium One 45x622 z paskiem odblaskowym
  • Dodatki
    Ładowarka EnergyPak 4A Fast, Giant KSA18 Direct mount kickstand
  • Oświetlenie
    Axa Blueline 30 LED [P] Spanninga Solo LED [T]
  • Bagażnik
    Do akumulatora EneryPak, z systemem MIK
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 174 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
  • L
      179 cm5’10”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BKąt podsiodłowy (degrees)72,0°72,0°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)58022,859023,261024
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31606,31807,1
EKąt główki ramy (degrees)70,0°70,0°70,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)431,7431,7431,7
GTrail (mm) (inch)823,2823,2823,2
HBaza kół (mm) (inch)109543,1110543,5112544,3
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)63024,863024,864925,6
LReach (mm) (inch)37514,838515,239915,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)67026,467026,467026,4
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Hybrid Cycling Technology (HCT)
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
Syncdrive Core
RideControl Dash
Technologia Aluxx