{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom E+
2 Pro

18 499 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Jazda po wyboistych drogach, ścieżkach czy singlach z mocą i kontrolą. Ten elektryczny hardtail na szlaki pomaga pokonywać wzniesienia i trudny teren w zupełnie nowy sposób.

Główne korzyści

Zintegrowana konstrukcja

Akumulator EnergyPak 625 Wh jest zintegrowany z rurą dolną. Kierownica RideControl ONE jest zgodna z wyświetlaczem EVO, a przyciski sterowania łączą się z aplikacją E-bike zapewniającą funkcje nawigacji oraz wyświetlanie danych zdrowotnych i treningowych.

Pełna kontrola

Silnik SyncDrive Pro zapewnia regulowany współczynnik wspomagania do 360%, który pozwala skonfigurować rower elektryczny według własnych preferencji.

Wyważone, pewne sterowanie

Lekka i wytrzymała rama aluminiowa wykorzystuje 29-calowe koła i widelec amortyzowany o skoku 130 mm dla płynnej kontroli w terenie.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak Smart 625 / SyncDrive Pro

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 60 km 37 mile
  • Dobre: 120 km 74 mile
  • Idealne: 190 km 118 mile

Technologie

Hybrid Cycling Technology (HCT)
System Giant Tubeless
Silnik SyncDrive Pro
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
EnergyPak
RideControl Dash
Technologia Aluxx

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)40515,945517,950519,953521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)76,0°76,0°76,0°76,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57522,660023,662524,665025,6
DDługość główki ramy (mm) (inch)1054,11154,51254,91355,3
EKąt główki ramy (degrees)66,0°66,0°66,0°66,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
GTrail (mm) (inch)108,54,3108,54,3108,54,3108,54,3
HBaza kół (mm) (inch)120447,4123148,5125849,5128550,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)61624,362524,66352564425,4
LReach (mm) (inch)42116,644417,546718,449019,3
MPrzekrok (mm) (inch)75829,87623079431,381632,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)502602,4602,4702,8
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1606,31656,51656,51706,7
QRozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Pro, 80Nm, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    RideControl Dash
  • Panel sterujący
    RideControl Dash, kolorowy wyświetlacz lcd
  • Akumulator
    EnergyPak Smart 625 kompatybilny z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus 250
  • Ładowarka
    EnergyPak 4A Smart Compact
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Gunmetal Black/Black
  • Rama
    aluminium ALUXX SL, główka ramy Overdrive 1½ - 1⅛", oś przelotowa 148x12mm, zintegrowanie mocowaniu nóżki KSA18
  • Widelec
    SR Suntour XCR 34 Boost Air LOR, skok 130mm, rura sterowa 1½ - 1⅛, blokada
  • Tylny amortyzator
    -
  • Kierownica
    Giant Connect TR Riser 31.8x780mm
  • Chwyty
    Giant Tactal pojedyńcza obejma
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact, 31.8mm, aluminium
  • Wspornik siodła
    Giant, mikro regulacja jarzma na dwie śruby, 30.9mm, aluminium
  • Siodło
    Giant Sport
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano Deore, 1x10
  • Przerzutka przednia
    -
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore LinkGlide, Shadow+
  • Hamulce
    Tektro HD-M275, hydrauliczne, tarcze 180mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore LinkGlide CS-M5130-10, 11-43T, 10-rzędowa
  • Łańcuch
    KMC e.11 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    FSA Comet E-Bike, tarcza stalowa FSA MegaTooth Direct-mount 1X 36T
  • Środek suportu
    -
  • Obręcze
    Giant AM 29", ETRTO: 30-622, Tubeless Ready, aluminium
  • Piasty
    Shimano, Center-Lock, [P] MT410-B, 110x15 / [T] MT400-B 148x12mm
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, [P]28/[T]32
  • Opony
    [P] Maxxis Minion DHF 29X2.5" 60TPI zwijane, TLR EXO [T] Maxxis Aggressor 29X2.5" 60TPI zwijane TLR EXO
  • Oświetlenie
    -
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.