{{ productAwardLocalized.Quote }}

Rove E+

9 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
Z NIEZAWODNYM WSPOMAGANIEM PEDAŁOWANIA, ROVE E+ SKUSI CIĘ DO ODKRYWANIA NOWYCH MIEJSC.

Główne korzyści

Wspomaganie

Odkrywaj nowe drogi i napotykaj nowe przygody dzięki niezawodnemu akumulatorowi EnergyPak o zasięgu 160 km. Silnik SyncDrive Core zapewnia 50 Nm momentu obrotowego i ma sześć ustawień prędkości, w zakresie od 50 do 300% wspomagania.

Moc

Niezawodny akumulator EnergyPak 400 Wh z wypinaniem bocznym jest zintegrowany z lekką i wytrzymałą aluminiową ramą ALUXX SL.

Płynna jazda

Technologia silnika SyncDrive wygładza nierówności podczas jazdy, a RideControl ONE pozwala wybrać stopień wspomagania i sprawdzić poziom naładowania akumulatora.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 400 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 55 KM 34 miles
  • Dobre: 105 KM 65 miles
  • Idealne: 150 KM 93 miles

Za co go uwielbiamy

Dzięki lekkiej ramie aluminiowej ALUXX SL oraz wspomaganiu, to co kiedyś wydawało się niemożliwe, jest teraz w zasięgu ręki. RideControl ONE zamontowany na kierownicy umożliwia regulację trybów jazdy i pokazuje poziom naładowania baterii i poziom wsparcia. Rove E+ oferuje sześć poziomów wspomagania, od 50% do 300% mocy. W pełni zintegrowana bateria EnergyPak z odpinaniem bocznym ułatwia wyjmowanie i ładowanie. Rove E+ jest wyposażony w solidny układ hamulcowy zapewniający wierną przyczepność oraz opony bezdętkowe, zapewniające optymalny komfort i bezpieczeństwo. Rower ma specyficzną dla kobiet geometrię i punkty styku, a także niższy przekrok, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru. Ten rower płynnie zabierze Cię na polne ścieżki lub żwirowe drogi.

Specyfikacja
  • Silnik
    Giant SyncDrive Core, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    Giant RideControl One ANT+
  • Panel sterujący
    kompatybilny z wyświetlaczami bezprzewodowymi
  • Akumulator
    Giant EnergyPak 400Wh, Side-release
  • Rozmiary
    XS S, M, L
  • Kolor
    Laurel
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL, Overdrive 1½ - 1⅛", zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    SR Suntour NEX E25, 63mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Sport, 25.4
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport, 15°, 25.4
  • Wspornik siodła
    Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
  • Siodło
    Liv Sport Comfort
  • Pedały
    Platformowe
  • Manetki
    Shimano SL-M2000
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Alivio M3100, 9-Speed
  • Hamulce
    Tektro HD-M275, tarczowe hydrauliczne, 160/180mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-Speed
  • Łańcuch
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    Ramiona z kutego aluminium, minimal Q-factor, 42T
  • Srodek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Liv GX03V, 700C Aluminium
  • Piasty
    Giant eTracker, [P] 100x9mm QR [T] 135mm QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless
  • Dodatki
    Giant EnergyPak 4A Fast
  • Waga orientacyjna
    22,00 kg

Najważniejsze informacje

Rove E+ with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)42016,547018,5
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)56522,258523
DDługość główki ramy (mm) (inch)1355,31556,1
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7
GTrail (mm) (inch)91,33,691,33,6
HBaza kół (mm) (inch)111143,7113344,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47018,547018,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4
KStack (mm) (inch)61924,463825,1
LReach (mm) (inch)3821539615,6
MPrzekrok (mm) (inch)59623,558423
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)62024,464025,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C

Technologie

Technologia Aluxx SL
HYBRID CYCLING TECHNOLOGY (HCT)
Syncdrive Core