Nowy komputer rowerowy Dash L200 umożliwia Ci zdobycie KOMa, QOM czy zostanie legendą lokalnej trasy. Sprawia, że łączenie się z innymi urządzeniami, personalizacja, trenowanie i nawigowanie są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Stworzony z firmą Stages komputer Giant L200 to praktyczne, dokładne i zaawansowane narzędzie do odczytywania danych jazdy.

ŁATWY START

Wystarczy zeskanować kod QR z ekranu i pobrać aplikację Stages Cycling. Odpowiedz na kilka pytań, a komputer Giant Dash skonfiguruje się szybko i zgodnie z Toimi preferencjami.

CAŁKOWITA INTEGRACJA

Szybko i łatwo połącz z dowolnymi urządzeniami obsługującymi ANT+ lub Bluetooth takimi jak jako mierniki mocy, inteligentne trenażery lub inteligentne oświetlenie. Dash integruje wszystkie twoje urządzenia w jedno za pomocą łatwego w obsłudze komputera rowerowego.

PEŁNA SYNCHRONIZACJA

Połącz komputer Dash ze smartfonem i nie przegap żadnych ważnych wiadomości ani połączeń. Po zakończeniu jazdy wszystkie dane są natychmiastowo przesyłane za pośrednictwem aplikacji Stages Cycling do Twojej ulubionej aplikacji treningowej, takiej jak Strava czy TrainingPeaks.

GOTOWY WRAZ Z TOBĄ

Profil inteligentny pozwala na szybką konfigurację komputera do jazdy szosowej, szutrowej, górskiej lub rowerem elektrycznym, automatycznie łącząc się z dowolnymi czujnikami roweru i odpowiednio konfigurując pola danych komputera Dash. Chcesz dodać jeszcze więcej danych? Żaden problem – po prostu dodaj własne, niestandardowe panele lub strony, gdzie tylko zechcesz.

MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ KONFIGURACJI

Dzięki aplikacji Stages Cycling szybko i łatwo dostosujesz każdy ekran i pole danych komputera Dash do swoich potrzeb.

MOCOWANIA KOMPUTERA DASH L200

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Dash L200 Computer with interactive tooltips