Ciśnij mocno i szybko na tym dynamicznym twentyniner’erze. Skonstruowany na całkowicie nowej, w pełni kompozytowej ramie z regulowaną geometrią, która zapewnia płynność kontroli podczas szybkiego pokonywania technicznych szlaków.

Główne korzyści

Regulowana geometria ramy

Nowy Flip Chip umożliwia dostosowanie kąta główki ramy i rury podsiodłowej oraz wysokości suportu do zmiennych warunków na szlaku i indywidualnego stylu jazdy.

Pewność i kontrola 29era

Większe koła 29 cali są świetne na wyboisty teren, utrzymując prędkość na technicznych podjazdach oferując pewność jazdy na szybkich, nierównych zjazdach po singlach.

Progresywna geometria na szlaki

Lekka rama kompozytowa klasy Advanced posiada dłuższy wysięg i bardziej stromą rurę podsiodłową do agresywnej jazdy po szlakach i lepszego podjeżdżania. Ulepszone zawieszenie tylne Maestro o skoku 120 mm z amortyzatorem mocowanym w systemie Trunnion, dopełniany przez widelec przedni o skoku 130 mm.

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Ten uniwersalny rower trailowy posiada w pełni kompozytową ramę wyposażoną w nowy system zawieszenia Maestro, który oferuje o 5 mm większy skok niż poprzednia generacja. Łącznik zawieszenia wykonany w technologii kompozytowej Advanced Forged posiada flip chip, dzięki któremu możliwa jest regulacja geometrii ramy. Wybierz bardziej strome lub bardziej płaskie ustawienia kątów główki ramy i rury podsiodłowej oraz obniżenie dolnego suportu o 35 mm lub 45 mm, aby dostosować prowadzenie do swojego stylu jazdy i typu terenu.

Trance Advanced Pro 29 with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Advanced Forged Composite
Flip Chip - Maestro
System zawieszenia Maestro
OverDrive
PowerCore
System Giant Tubeless