Przyspieszaj na podjazdach, pokonuj skaliste odcinki, doświadcz większej mocy, zwinności i kontroli dzięki lekkiemu E-MTB z pełnym zawieszeniem. Nowa technologia akumulatorów minimalizuje wagę, dzięki czemu możesz jeździć po technicznych szlakach w sposób, o jakim zawsze marzyłeś.

Główne korzyści

NIŻSZA WAGA

Nowy akumulator EnergyPak 400 został zaprojektowany tak, aby był niezwykle lekki. Otrzymujesz pełną moc, ale w mniejszej obudowie, która jest dyskretnie zintegrowana z kompozytową ramą.

ZAAWANSOWANE STEROWANIE Z KOKPITU

Moduł sterowania RideControl Ergo 3 jest zamocowany na zupełnie nowej kompozytowej zintegrowanej kierownicy Giant Contact SLR Trail. Element sterujący można zamontować po obu stronach kierownicy, dzięki czemu można dostosować elementy sterujące do subtelnego, uporządkowanego kokpitu. (Zintegrowana kierownica Contact SLR Trail dostępna w wybranych modelach.)

WIĘCEJ MOCY

Nowy silnik SyncDrive Pro2, opracowany we współpracy z Yamaha, generuje potężny moment obrotowy 85Nm i waży zaledwie 2,7kg. Rezultatem jest lepsze przyspieszanie i możliwości pokonywania wzniesień na technicznych szlakach.

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Całkowicie nowa rama kompozytowa ma regulowaną geometrię z nową funkcją flip chip. Silnik SyncDrive Pro2 zapewnia moment obrotowy wynoszący 85Nm, zapewniając płynny przyrost mocy nawet przy niskich prędkościach i na technicznych szlakach. Nowa kompozytowa zintegrowana kierownica Giant Contact SLR Trail ma elegancki wygląd zapewniający precyzyjną kontrolę w terenie. Rower został wyposażony w dwa centra sterowania, wielofunkcyjny przycisk włączania/wyłączania RideControl Go na górnej rurze oraz nowy moduł sterowania RideControl Ergo 3 zamontowany na kierownicy.

Trance X Advanced E+ Elite with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Advanced Forged Composite
EnergyPak
Flip Chip - Maestro
System zawieszenia Maestro
RideControl Go
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
Silnik SyncDrive Pro