{{ productAwardLocalized.Quote }}

Talon 3 (GE)

3 799 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Podciągaj tempo na podjazdach i szalej na zjazdach. Aluminiowy hardtail wzywa na szlaki, zapewniając wyważone, pewne sterowanie i płynną amortyzację.

Główne korzyści

Sprawdzona jakość aluminium

Ręczna produkcja ram z aluminium ALUXX odbywa się w zakładzie światowego lidera technologii aluminium.

Równowaga i stabilność

Geometria optymalnie wykorzystuje stabilność i płynność toczenia 29-calowych kół oraz zwinność kół 27,5 cala (w zależności od modelu i rozmiaru ramy).

Kontrola w XC

Widelec amortyzowany o płynnym skoku 80 lub 100 mm zapewnia większą kontrolę w XC.

Najważniejsze informacje

Zbudowany na lekkiej ramie z aluminium ALUXX o klasycznej konstrukcji hardtaila, wzbogaconej o wyważoną charakterystykę jazdy na kołach o średnicy 29 cali lub 27,5 cala, Talon to doskonały wybór do XC i jazdy po szlakach. Geometria ramy została zaprojektowana oddzielnie do współpracy z danym rozmiarem kół i skokiem amortyzatora 80 lub 100 mm (w zależności od rozmiaru ramy). To pewna jazda, idealna dla ambitnych rowerzystów, którzy chcą jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności.

Talon with interactive tooltips

Technologie

Technologia Aluxx
System Giant Tubeless

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS (27.5")
      155 cm5’1”  to 166 cm5’5”
  • S (27.5")
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M (29")
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L (29")
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • XL (29")
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XXL (29")
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XS (27.5")S (27.5")M (29")L (29")XL (29")XXL (29")
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)35013,838515,244017,349019,353521,156522,2
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°74,0°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)54421,456922,459923,662024,463925,265825,9
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71154,51054,11254,91405,51556,1
EKąt główki ramy (degrees)67,5°67,5°68,5°68,5°68,5°68,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7512512512512
GTrail (mm) (inch)1034,11034,1943,7943,7943,7943,7
HBaza kół (mm) (inch)107942,5110643,5115045,3117246,1119246,9121347,8
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)44017,344017,345517,945517,945517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)451,8451,8552,2552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)5332157122,561124,163024,864425,465825,9
LReach (mm) (inch)38515,240515,942416,743917,345417,946918,5
MPrzekrok (mm) (inch)686277112876630,280531,78393385633,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6502602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71756,91756,91756,91756,9
QRozmiar kół 27.5"27.5"29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    27.5: XS,S; 29: M,L,XL,XXL
  • Kolor
    Metallic Black, Sapphire
  • Rama
    Aluminium ALUXX, disc, max. szerokość opony 2,4"
  • Widelec
    SR Suntour XCM RL, manetka blokady, skok 80mm (27,5")/100mm (29")
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Connect Trail, 31.8mm
  • Chwyty
    Giant Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport, 7°
  • Wspornik siodła
    Giant Sport, 30.9
  • Siodło
    Giant custom
  • Pedały
    MTB
  • Manetki
    Shimano Altus SL-M2010, 2x9
  • Przerzutka przednia
    Shimano Alivio M3120
  • Przerzutka tylna
    Shimano Alivio M3100
  • Hamulce
    Tektro HDC M275, hydrauliczne, tarcze Tektro [P]180mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HDC M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano HG200, 11-36
  • Łańcuch
    KMC X9
  • Mechanizm korbowy
    ProWheel forged, 22/36
  • Srodek suportu
    kwadrat
  • Obręcze
    Giant GX03V 29"/27.5", aluminiowe, dwuścienne, szerokość wew. 21mm
  • Piasty
    [P]Giant Tracker Giant Sport QR, [T] Giant Tracker Giant Sport QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 14g
  • Opony
    Kenda Booster 27.5 or 29x2.2"
  • Dodatki
    N/A
  • Waga orientacyjna
    29: 13,7 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.