{{ productAwardLocalized.Quote }}

TCR Advanced Pro Disc 1 AX

24 999 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Podjeżdżaj, skręcaj i zjeżdżaj szybko i sprawnie. Ta lekka szosówka kompozytowa podniesie Twój poziom w górach i na płaskim, niezależnie od warunków.

Główne korzyści

Wiodąca w klasie wydajność

Ramę opracowano, by zapewnić najwyższą skuteczność na podjazdach, wydajność aerodynamiczną i zwycięską sztywność podczas sprintów. Osiągnięto to dzięki niezwykłemu stosunkowi sztywności do masy oraz udoskonalonym aerodynamicznym profilom rur.

Zaawansowana aerodynamika

Oto najbardziej wymierne korzyści modeli TCR, w porównaniu z poprzednimi generacjami. Analiza i testowanie każdego kształtu rury oraz optymalizacja produkcji umożliwiły stworzenie konstrukcji o znacznie niższych oporach przy szerszym zakresie kątów natarcia.

Pełna kontrola

Zintegrowane z ramą hamulce tarczowe zapewniają płynne hamowanie o dużej sile i modulacji, co daje jeszcze większą kontrolę w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Standard Flat-Mount i nowe osie przelotowe zwiększają sztywność i poprawiają sterowanie, a dodatkowy prześwit ramy i widelca umożliwia założenie szerszych opon do 32 mm.

Najważniejsze informacje

Aspirująca do podium szosówka posiada ramę kompozytową klasy Advanced o wybitnym stosunku sztywności do masy oraz aerodynamiczne profile rur główki ramy, rury dolnej i widelca. Dodatkowy prześwit ramy i widelca do szerszych opon do 32 mm sprawia, że jest to wszechstronna maszyna wyścigowa na wszelkie warunki drogowe. Sprawdzona geometria Compact Road, przód z technologią OverDrive 2, zintegrowane hamulce tarczowe Flat-Mount oraz płynna sztyca Variant gwarantują wyścigowe osiągi we wszystkich aspektach kolarstwa szosowego.

TCR Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
OverDrive 2
Geometria Compact Road
System Giant Tubeless
Power Halo
PowerCore
Kompatybilność z RideSense
Wariantowa sztyca podsiodłowa
MegaDrive
TECHNOLOGIA HOOKLESS

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)42516,744517,547018,550019,753020,956022
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)52020,553521,155021,756522,258022,860023,6
DDługość główki ramy (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
EKąt główki ramy (degrees)71,0°72,3°73,0°73,0°73,0°73,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)72,12,8642,559,22,359,22,359,22,359,22,3
HBaza kół (mm) (inch)97638,497738,598038,699139100639,6102040,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)722,8702,8702,8672,6672,6672,6
KStack (mm) (inch)51720,452820,854521,556222,158122,959623,5
LReach (mm) (inch)37614,838315,138815,339315,540215,841216,2
MPrzekrok (mm) (inch)70627,872528,574729,477330,480031,581632,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kolor
    Gloss Black Diamond / Matte Panther
  • Rama
    Kompozyt Advanced, disc, max. szerokość opony 32mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive2 (1 1/4" x 1 1/2"), disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact SL
  • Chwyty
    Stratus Lite 2.0
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL
  • Wspornik siodła
    Giant Variant, kompozytowy, -5/+15mm offset
  • Siodło
    Giant Fleet SL
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    SRAM Rival eTap AXS, 2x12
  • Przerzutka przednia
    SRAM Rival eTap AXS
  • Przerzutka tylna
    SRAM Rival eTap AXS
  • Hamulce
    SRAM Rival eTap AXS hydrauliczne, tarcze SRAM PaceLine [P]160mm, [T]140mm
  • Dzwignie hamulca
    SRAM Rival eTap AXS hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM Rival, 12-s, 10-30
  • Łańcuch
    SRAM Rival D1
  • Mechanizm korbowy
    SRAM Rival D1 DUB, 35/48 pomiar mocy Giant Power Halo
  • Srodek suportu
    SRAM DUB, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR 1 42 Carbon Disc WheelSystem
  • Piasty
    Giant SLR 1 42 Carbon Disc WheelSystem, oś przelotowa 12mm
  • Szprychy
    Giant SLR 1 42 Carbon Disc WheelSystem
  • Opony
    Giant Gavia Course 1, bezdętkowe, 700x25c (28mm), zwijane
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt licznika (Giant & Garmin), ładowarka SRAM eTap/AXS z kablem, kabel ładowania Giant Power Halo
  • Waga orientacyjna
    7,8 kg (rozmiar ML)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Zobacz także

Polecamy

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.