{{ productAwardLocalized.Quote }}

Trance X Advanced
Pro 29 2

25 999 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Od szybkich, brutalnych zjazdów, po techniczny teren – ten progresywny rower na szlaki posiada aktywne zawieszenie, regulowaną geometrię ramy i wszystko czego potrzeba do ambitniejszej jazdy po singlach.

Główne korzyści

Pewność i kontrola 29era

29-calowe koła płynnie i pewnie przetaczają się po nierównościach, ułatwiając utrzymywanie prędkości na technicznych podjazdach i gwarantując bezpieczeństwo na szybkich singlach. Dodatkowym ulepszeniem jest zwiększony prześwit na opony do 2,5 cala.

Zawieszenie progresywne

Zawieszenie tylne Maestro cechuje mocowanie amortyzatora typu Trunnion z większym skokiem oraz bardziej płynna praca. System o skoku 135 mm z tyłu (150 mm z przodu) uzupełnia górny łącznik z kompozytu Advanced Forged dla maksymalnej sztywności i wytrzymałości przy minimalnej masie.

Regulowana geometria

Flip Chip umożliwia zmianę kąta główki ramy i rury podsiodłowej oraz wysokości suportu dla uzyskania optymalnej charakterystyki jazdy. Można wybrać pozycję niską (kąty główki ramy / rury podsiodłowej 65,5 / 77,2 i 40 mm obniżenia suportu) do szybkiej jazdy w otwartym terenie lub pozycję wysoką (kąty 66,2 / 77,9 i 30 mm obniżenia suportu) na wolniejsze i ciaśniejsze single.

Najważniejsze informacje

W pełni kompozytowa rama została stworzona pod 135 mm skoku z tyłu i 150 mm z przodu. Tylne zawieszenie Maestro ma dwustopniowo regulowany łącznik zawieszenia z kompozytu Advanced Forged oraz mocowanie amortyzatora typu Trunnion. Flip Chip umożliwia zmianę na niską lub wysoką geometrię ramy, co oznacza dostosowanie kąta główki ramy i rury podsiodłowej oraz wysokości suportu w celu uzyskania charakterystyki optymalnej do stylu jazdy i terenu.

Trance X Advanced Pro 29 with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Advanced Forged Composite
System zawieszenia Maestro
OverDrive
System Giant Tubeless
Flip Chip - Maestro

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 196 cm6’5”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
  LOW | HIGHLOW | HIGHLOW | HIGHLOW | HIGH
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)43016,943016,946518,349619,5
BKąt podsiodłowy (degrees)77,2° | 77,9°77,2° | 77,9°77,2° | 77,9°77,2° | 77,9°
CDługość górnej rury (mm) (inch)56622,3 | 56422,259723,5 | 59523,462924,8 | 62724,765625,8 | 65425,7
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71003,91104,31204,7
EKąt główki ramy (degrees)65,5° | 66,2°65,5° | 66,2°65,5° | 66,2°65,5° | 66,2°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GTrail (mm) (inch)125,14,9 | 119,54,7125,14,9 | 119,54,7125,14,9 | 119,74,7125,14,9 | 119,54,7
HBaza kół (mm) (inch)117346,2120547,4123948,8126849,9
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
KStack (mm) (inch)61724,362124,463124,864025,2
LReach (mm) (inch)42616,84561848619,151020,1
MPrzekrok (mm) (inch)72928,772928,775229,676029,9
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6502502
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QRozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Carbon / Hematite
  • Rama
    kompozyt Advanced (przedni trójkąt i wahacz), 135mm skoku zawieszenia Maestro, flip chip - Maestro, oś przelotowa 12x148mm; max. rozmiar opony 29x2.5", max. rozmiar tarczy korbowodu 34T
  • Widelec
    Fox 36 Float Rhythm, skok 150mm, GRIP damper, Boost 15x110 Kabolt, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Tylny amortyzator
    Fox Float DPS Performance, 185/55, custom tuned for Giant
  • Kierownica
    Giant Contact SL TR35, 780x35mm, wznios 20mm, aluminium
  • Chwyty
    Giant Tactal Pro Single S:120mm, M:120mm, L:130mm, XL:130mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL 35, aluminium
  • Wspornik siodła
    TranzX, regulowany skok, zdalna manetka S: 120-150mm skoku / 30.9 x 459mm M: 140-170mm skoku / 30.9 x 499mm L: 170-200mm skoku / 30.9 x 525mm XL: 170-200mm skoku / 30.9 x 525mm
  • Siodło
    Giant Romero SL
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano SLX SL-M7100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano SLX RD-M7100
  • Hamulce
    Shimano Deore BR-MT6120, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-66 [P]203mm/[T]180mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Deore BL-M6100
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano SLX, 12-rzędowa, 10-51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Mechanizm korbowy
    Shimano M511, 30t, linia łańcucha 55mm
  • Środek suportu
    Shimano BB-MT500-PA, press fit
  • Obręcze
    Giant TRX 2 29, ETRTO: 30-622, wys. 26mm, Tubeless Ready, hookless, karbon
  • Piasty
    "[P] Giant MTB, łożyska maszynowe, oś przelotowa 15x110mm, tarcza na 6-śrub [T] Giant MTB, łożyska maszynowe, bębenek 3-zapadkowy, oś przelotowa 12x148mm, tarcza na 6-śru
  • Szprychy
    Sapim Laser, [P]28/[T]28
  • Opony
    [P] Maxxis Minion DHF 29x2.5 WT, 3C MaxxTerra, EXO, TR [T] Maxxis Dissector 29x2.4, EXO, TR, tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżka do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Polecamy

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.