NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC Advanced
SL 29 1

24 999 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Lekki, skuteczny i diabelsko szybki. Oto maszyna wybierana na strome podjazdy i duże prędkości przez profesjonalnych zawodników XC.

Główne korzyści

Superlekkość i dynamika

Wykonana z profesjonalnej klasy kompozytów, Advanced SL to najlżejsza rama terenowa Gianta w historii, która zapewnia poważnym zawodnikom XC przewagę nad rywalami podczas podjazdów, przyspieszeń i sprintów.

Ultra-wydajność

Rama ta posiada najwyższy stosunek sztywności do masy w klasie hardtaili MTB, co przekłada się na super-efektywne pedałowanie i precyzyjne sterowanie na szlaku.

Niestandardowa amortyzacja ramy

Elastyczność każdej ramy jest dostosowana do rozmiaru. Układ poszczególnych warstw kompozytowych zapewnia optymalne pionowe pochłanianie wstrząsów, dzięki czemu jazda w terenie XC jest bardziej płynna.

Technologie

Technologia Advanced SL
OverDrive
System Giant Tubeless

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154311747518,752520,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59523,461424,26352566526,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)431,7431,7431,7431,7
GTrail (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,794,93,7
HBaza kół (mm) (inch)108742,8110643,5112844,4115945,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)582,3582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60423,860423,861324,163224,9
LReach (mm) (inch)41616,443517,145317,847718,8
MPrzekrok (mm) (inch)7372976430,179131,182932,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)76029,976029,976029,976029,9
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Messier/Carbon
  • Rama
    kompozyt Advanced SL, oś przelotowa 12x148mm, max. rozmiar tarczy korbowodu 38t, max. rozmiar opony 29x2,25"
  • Widelec
    RockShox SID SL Select +, 100mm, Charger 2 RL damper, 44mm offset, 15x110 Maxle Stealth, manetka blokady
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Contact SLR XC 35, 760x35mm, karbon
  • Chwyty
    SRAM TwistLoc
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XC 35, aluminium
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany manetką, S: 125mm skoku / 30.9 x 395mm M: 125mm skoku / 30.9 x 395mm L: 125mm skoku / 30.9 x 395mm XL: 125mm skoku / 30.9 x 395mm
  • Siodło
    Fi'zi:k Antares R5, K:ium
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Deore XT M8100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore XT M8100
  • Hamulce
    Shimano Deore XT BR-M8100, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-66 [P]180mm/[T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Deore XT BL-M8100
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore XT M8100, 12-rzędowa, 10-51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Mechanizm korbowy
    Praxis Girder Carbon Boost, 32t
  • Środek suportu
    Praxis, press fit
  • Obręcze
    Giant XCR 1 29, ETRTO: 25-622, wys. 25mm, hookless, Tubeless Ready, karbon
  • Piasty
    [P] Giant XC aluminium, wewnętrzne podzespoły DT350, oś przelotowa 15x110mm, CenterLock [T] Giant XC aluminium, wewnętrzne podzespoły DT350, oś przelotowa 12x148mm, bębenek Star Ratchet 54T MicroSpline, CenterLock
  • Szprychy
    Sapim Laser straight-pull, [P]28/[T]28, zaplot DBL
  • Opony
    Maxxis Rekon Race 29x2.25, zwijana, Tubeless Ready, EXO, tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżka do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    10 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.